אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים

היצטרפו לחתוננה בפייסבוק לקבלת עידכונים  
אודות
הוסף למועדפים
הוסף עסק
אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים
אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים
בחזרה לקטגוריה - הזמנות לחתונה
בחזרה לקטגוריה - אלבומים מעוצבים
אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים
 
אבועגלה - סרטים מצוירים לאירועים - סטודיו לאנימציה שקיים כבר 10 שנים והכניס את תחום האנימציה הדוקומנטרית לאירועים . הסטודיו מפיק סרטוני אנימציה מיוחדים לאירועים פרטיים ועסקיים, סרטוני הזמנה באנימציה, איורים וגרפיקה ייחודית לאירועים שלכם. גולת הכותרת של הסטודיו הוא סרט אנימציה דוקומנטרי משעשע על יקירכם (3 דקות אנימציה ו 2 דקות של תמונות רצות כמצגת משודרגת לקינוח האנימציה) הסטודיו שלנו יאייר את יקירכם, ינפיש אותו ויכתוב תסריט על חייו ואישיותו, על סמך סיפורים שנקבל מכם.

הסרט המצויר ילווה במוסיקה ,כתוביות מצחיקות, דיבוב או בועיות קומיקס ומצגת תמונות בסיומו. ומיועד להקרנה בערב האירוע כמתנה בלתי נשכחת לאורחים. המוצר מתאים למגוון רחב של אירועים משפחתיים כגון: בר /בת מצווה חתונות, ימי הולדת הצעות נישואין, חתונה זהב או יום הולדת 60/70/80 של הסבא או הסבתות המיוחדות שלכם.

מוצר נוסף מדליק הוא מצגת תמונות משולבת מעברונים באנימציה (גם 5 דקות) התמונות מוצגות על גבי רקעים מצוירים כאשר בין לבין ירוצו מעברונים מצוירים ומונפשים של הדמות הראשית בפעולה כלשהי, כולל בועיות טקסט, מוסיקה ועד -40 תמונות .

עוד מוצר מדליק הוא MEMO לאירוע- סרטון אנימציה קצר שיזמין את האורחים לאירוע, בכיכובה של יקירכם בשילוב טקסט מונפש והנעה לפעולה: כגון אישור הגעה במייל או בטלפון.

גרפיקה ואיור לאירועים- ניתן להזמין דרכנו הזמנות לאירועים פרטיים בשילוב איור אישי של גיבור האירוע או הזמנות קומיקס. את ההזמנות תקבלו כקובץ pdf ברזולוציה גבוהה מוכן לדפוס- דוגמאות

*המועד האידיאלי לגשת אלינו להפקת סרטים ומצגות הינו לפחות חודשיים ומעלה לפני אירוע.סרטונים לדוגמא (יש להתייחס לכל סרטון בצורה אינדיבידואלית שכן לכל זוג יש את הסיפור שלו וההומור שלו הסרטים מבוססים על חומרים אישיים ולכן רק מי שמכיר היטב את הדמויות המככבות מבין את הניואנסים הקטנים שיש בסרט.)

https://vimeo.com/album/2946164/video/128158302

https://vimeo.com/album/2946164/video/137424602
 
טלפון: 054-5309400
כתובת: בזל, תל אביב
אמייל: abuagela@gmail.com
לאתר הבית :   http://www.abuagela.co.il
 
כל הזכויות שמורות © hatunana.co.il 2016 - חתוננה - תערוכת עיצוב חתונה