סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי

היצטרפו לחתוננה בפייסבוק לקבלת עידכונים  
אודות
הוסף למועדפים
הוסף עסק
סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי
סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי
בחזרה לקטגוריה - צילום חתונות
סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי
 
סטודיו 62 - סטודיו לצילום מקצועי - בסטודיו 62 עובדים אחרת. עם ראש יצירתי, מיומנות מקצועית גבוהה, ציוד מתקדם, ותפיסת שרות שמחברת את כולם יחד.

סטודיו 62 הינו מרכז מקצועי של שרותי צילום לקהל הפרטי והעסקי כאחד: החל מצילום אירועים משפחתיים ועסקיים, דרך מעבדת צילום ופיתוח משוכללת, ועד צילומי פרסום מורכבים והפקת סרטי תדמית לחברות. הרחבת הפעילות של הסטודיו הוותיק הינה פרי יוזמתם של אלי ויפית נצר, בוגרי מכללת הדסה בירושלים, אשר עשו את התמחותם באוסטרליה.

סטודיו 62 היה מהראשונים בישראל שעברו לפיתוח דיגיטלי. כיום מתופעלת המעבדה באמצעות הציוד המתקדם ביותר מסוגו, המאפשר מגוון אפשרויות של עיבוד תמונה, מכל פורמט ולכל דרישה: הדפסות עד גדלי ענק, צריבה על גבי דיסקים או שידור באינטרנט. מעבדת הפיתוח המשוכללת, שרותי הגרפיקה המקצועיים וחדרי העריכה, פועלים כולם כחלק אינטגרלי מהסטודיו. הודות לכך יכול הסטודיו לעמוד באחריות מלאה מאחורי כל ביצוע ולתת את השירות הטוב ביותר, באיכות מעולה ובעמידה קפדנית בלוחות זמנים.

מחלקת אירועים צילום אירועים משפחתיים ועסקיים

יש אירוע פרטי בחוג מצומצם ויש אירוע רב-משתתפים. יש מסיבה משפחתית ויש טקס שמקיימת חברה לעובדים או ללקוחות. לכל אירוע כזה אופי משלו, שהמצלמה צריכה ללכוד ולהעביר לצופה. לסטודיו 62 יש כל את הכלים לספק סיקור מלא ומקיף, ולעבד אותו כך שיהפוך למזכרת מרגשת שתרצו לצפות בה שוב ושוב.
 
טלפון: 03-5445251
כתובת: רח' ה' באייר , כיכר המדינה , תל אביב
לאתר הבית :   http://www.studio62.co.il
 
כל הזכויות שמורות © hatunana.co.il 2016 - חתוננה - תערוכת עיצוב חתונה