רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער

היצטרפו לחתוננה בפייסבוק לקבלת עידכונים  
אודות
הוסף למועדפים
הוסף עסק
רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער
רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער
בחזרה לקטגוריה - איפור כלות
בחזרה לקטגוריה - תסרוקות כלה
רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער
 
רוני פרנקל - איפור ועיצוב שיער -

רוני פרנקל נחשב לאמן בעל קריירה בינלאומית בתחום של תסרוקות, איפור, כימיה ותספורת. שמו הולך לפניו מאז ביצע עבודות יוצאות דופן, בהפקת קליפים מרכזיים ברשת הטלוויזיה MTV (כולל עיצוב שיער לזמרת ביורק).

רוני פרנקל הוא האיש שהצליח להפוך בית עסק, בלב תל אביב, למותג של איכות, שירות ומצוינות. והכל בזכות הכלל החשוב הבא: לא אני, אלא אנחנו! - לא שיש ונברשות כי אם אנשי צוות מקצועיים, שיקבלו את היחס הטוב ביותר בעולם ובתמורה ייתנו בשבילך, הלקוחה, את כל הלב והנשמה.

ובכן, מה תעדיפי? מראה רומנטי, משולב ברוח של שובבות? או מראה פראי עם קורטוב של חושניות? איזה משחק צבעים יעשה את זה בשבילך הכי טוב בעולם? שיער אסוף או פזור? איזו הופעה הולמת אותך היטב? דרמטית? פרובוקטיבית? קלאסית? למי תרצי להיות דומה הערב, למרלין מונרו? לאנגלינה? ואולי בעיקר לעצמך? רוני פרנקל לעולם נוהג להקשיב קודם, למה שאת רוצה ורק אחר כך להציע את הפתרון שהכי טוב בשבילך.

הצלמים, כבר ממתינים בחוץ, דרוכים. אבל בינתיים את בידיים המסורות של קרן פרנקל, המאפרת הראשית ומה שהדבר הכי יפה בעיניה הוא לשמח כלה ביום חתונתה. עכשיו מול המראה הגדולה, מול אורות הבמה, רגע לפני שאת יוצאת אל הבזקי המצלמות ואל מחיאות הכפיים של כל האנשים שמצפים לבואך בקוצר רוח, את כבר יכולה להרשות לעצמך לחייך מאוזן לאוזן.
 
טלפון: 03-6023892 | 03-6025554
כתובת: רחוב בן יהודה 210 תל - אביב
לאתר הבית :   http://www.rony-frankel.com
 
כל הזכויות שמורות © hatunana.co.il 2016 - חתוננה - תערוכת עיצוב חתונה