חתונה בקפריסין

 
 
חתונה אזרחית קיימת בארץ כבר עשרות שנים, אך רק בעשור האחרון הפכה החתונה האזרחית לתופעה נפוצה. כ-20% מהזוגות בישראל נישאים היום בחתונה אזרחית. על פי החוק בישראל הרבנות האורתודוקסית לא מכירה בחתונה אזרחית, אלא אם כן הנישואים התקיימו מחוץ לגבולות המדינה. זוגות שהתחתנו בחתונה אזרחית בחו"ל, יוכרו במשרד הפנים כזוג נשוי. זוגות שנישאו בחתונה אזרחית, יקבלו בדיוק את אותן זכויות כמו זוגות שנישאו ברבנות. אם החלטתם להתחתן בחתונה אזרחית, תצטרכו קודם כל להחליט באיזו מדינה תרצו לערוך את הטקס. רב הזוגות בישראל שבוחרים להתחתן בחתונה אזרחית בוחרים לערוך את הטקס בקפריסין. הסיבה העיקרית לכך היא כמובן הקירבה וכתוצאה מכך גם המחיר.

רוב סוכנויות הנסיעות מספקות חבילות "חתונה אזרחית" לחו"ל. הסוכנויות מכירות היטב את הנושא ולכן מומלץ להיעזר בהן ולבצע את ההליכים הבירוקרטים דרכן. חברת הנסיעות תסביר לכם בדיוק איזה מסמכים תצטרכו להביא ואף תדאג לאשר אותם מול המקום בו בחרתם להינשא עוד לפני הגעתכם. טקס הנישואים האזרחיים יערך בשפה האנגלית. בטקס חייבים להיות נוכחים עדים. בסוכנות הנסיעות בדרך כלל ידאגו לכם גם לזה.

מחירי חתונה אזרחית בקפריסין דרך סוכנות נסיעות נעים בין 500 ל-1000 דולר לאדם כאשר החבילה כוללת ליווי בכל תהליך הנישואים, אגרות, החתמה ואשרור המסמכים, טיסות והסעות. ניתן למצוא חבילות משודרגות הכוללות את כל סידורי טקס הנישואים בקפריסין, בשילוב טיסת המשך למבחר יעדים באירופה. אם תרצו להתפנק במיוחד, תוכלו למצוא גם חבילות נישואים עם טיסה פרטית. על מנת לקבל מידע על ספקי החתונה השונים, תוכלו להיעזר ברשימת נותני השירות שריכזנו עבורכם בחתוננה. מזל טוב ושתהיה לכם טיסה נעימה.
 
 
חיפוש גוגל באתר:
   
שם מיקום מוצר
בעזרת הניסיון וההכרות שלי עם המקום אשמח לארגן את כל הקשור בחתונתכם בקפריסין ולעזור לכם להפיק את המכסימום מביקורכם באי
נתניה
הידע,המומחיות והיותנו קשורים ישירות למחלקת החתונות בעיריות קפריסין יובילו אתכם במהירות ובביטחון ליום החשוב ביותר בחייכם
חתונות אזרחיות בקפריסין בעזרת נציג ישראלי. אנו בדי בסט ננחה אתכם בתנאים ובמסמכים הדרושים
המרכז לקפריסין מתמחה באירגון חתונות אזרחיות בקפריסין

 
כל הזכויות שמורות © hatunana.co.il 2016 - חתוננה - תערוכת עיצוב חתונה